Wyniki zawodów

 

 

WYNIKI ZAWODÓW OKRĘGOWYCH

SZCZECINEK 10.09.2016

MISTRZ OKRĘGU ZACHODNIOPOMORSKIEGO

1. Monika Rybczyńska KBS Wolin

2. Zbigniew Lankauf SzBK Szczecinek

3. Joanna Wiese KBS Wolin

KRÓL OKRĘGU ZACHODNIOPOMORSKIEGO

IV Krół Okręgu Zachodniopomorskiego - Jerzy Kawiak KBS Wolin

I Rycerz - Krystyna Wenelska ( Masiukiewicz) SzBK Szczecinek

II Rycerz - Halina Kawiak KBS Wolin

 

 

KOMUNIKAT ZAWODÓW OKRĘGU ZACHODNIOPOMORSKIEGO

WOLIN 22.06.2014r.

  

 

KOMUNIKAT

Z MISTRZOSTW ZACHODNIOPOMORSKIEGO OKRĘGU BRACTW KURKOWYCH

GRYFINIO, 1 marca 2014 r.

 

Miejsce

Nazwisko   i imię 

Bractwo

Kurkowe

Wartości   strzałów

Wynik

Uwagi

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

I

ŁOPATA Edward

Wolin

X

/

9

8

8

8

8

8

8

7

84

 

II

SZYSZKO Czesław

Szczecinek

/

/

9

9

8

8

8

8

7

7

84

 

III

JAROCIŃSKI Paweł

Szczecinek

9

9

9

9

8

8

8

8

7

6

81

 

4

KAMRACZEWSKI Kazimierz

Gryfino

9

9

9

9

8

8

8

7

7

6

80

 

5

CIERENIEWICZ Jarosław

Szczecinek

9

9

8

8

8

8

8

7

7

6

78

 

6

MIKOSZA Sławomir

Szczecinek

9

8

8

8

8

8

7

7

7

7

77

 

7

WĘGIEREK Lech

Szczecinek

9

9

8

8

8

8

8

8

6

4

76

 

8

KULESZA Tomasz

Gryfino

/

9

9

9

8

8

7

5

5

5

75

 

9

DĘBSKI Wiktor

Szczecinek

/

9

9

8

8

7

7

7

6

4

75

 

10

NOWAK Franciszek

Gryfino

9

9

8

8

8

7

7

7

6

6

75

 

11

STARUK Grzegorz

Gryfino

9

9

9

9

8

6

6

5

5

5

71

 

12

CHAĆ Janusz

Gryfino

9

9

8

7

7

6

6

5

5

5

67

 

13

KACPEREK Paweł

Szczecinek

8

7

6

6

6

6

5

5

5

4

58

 

14

BORATYŃSKI Jerzy

Gryfino

7

7

7

7

6

6

5

4

4

4

57

 

15

ŁOPATA Maria

Wolin

7

7

7

6

6

5

4

4

3

3

52

 

16

WĘGIEREK Wanda

Szczecinek

9

7

6

5

5

4

4

2

1

=

43

 

 

Uwagi: X – 10 wewnętrzna,  / - 10

  

I ZAWODY STRZELECKIE

BRACTW KURKOWYCH

OKRĘGU ZACHODNIOPOMORSKIEGO

SZCZECINEK 12.10.2013R. 

TARCZA BRACKA 

 

NR

ST.

 

NAZWISKO I IMIĘ

 

 

BRACTWO STRZELECKE

 

UZYSKANE PUNKTY

 

SUMA

PKT

 

MIEJ-SCE

1

Więckowski Andrzej

KBS Wolin

8,8,7,7,4

34

-

2

Łopata Edward

KBS Wolin

10,9,9,8,6

42   F2

I

3

Fociński Ryszard

SzBK Szczecinek

7,7,7,6,4

31

-

4

Nowak Franciszek

BK Gryf Gryfino

0,0,0,0,0

0

-

5

Robak Robert

SzBK Szczecinek

9,8,8,7,7

39   nb.

-

6

Szyszko Czesław

SzBK Szczecinek

8,8,6,6,5

33

-

7

Ciereniewicz Jarosław

SzBK Szczecinek

7,7,7,6,5

32

-

8

Kacperek Paweł

SzBK Szczecinek

9,8,7,4,4

32

-

9

Dębski Wiktor

SzBK Szczecinek

5,5,5,0,0

15

-

10

Szyszko Czesław

SzBK Szczecinek

10-,8,6,5,5

34

-

11

Ciereniewicz   Jarosław

SzBK Szczecinek

9,9,7,7,7

39 F3

-

12

Lankauf Zbigniew

SzBK   Szczecinek

9,9,8,7,6

39   F4

III

13

Fociński Ryszard

SzBK   Szczecinek

9,8,8,6,6

37   F1

II

14

Dębski Wiktor

SzBK Szczecinek

9,8,7,6,4

34

-

15

Dębski   Wiktor

SzBK Szczecinek

9,9,7,7,6

38 F5

-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

MISTRZ OKRĘGU

 

NR

ST.

 

NAZWISKO I IMIĘ

 

 

BRACTWO STRZELECKE

 

UZYSKANE PUNKTY

 

SUMA

PKT

 

MIEJ-SCE

1

Klisz Tadeusz

SzBK Szczecinek

9,8,7,6,4

34

VI

2

Więckowski   Andrzej

KBS Wolin

10,9,8,7,5

39

III

3

Chać Janusz

BK Gryf Gryfino

8,8,8,5,5

34

VII

4

Łopata Edward

KBS Wolin

8,7,7,7,6

35

V

5

Szwejczuk Grzegorz

BK Gryf Gryfino

9,8,6,6,6

33

IX

6

Fociński Ryszard

SzBK Szczecinek

9,8,7,6,6

36

IV

7

Nowak Franciszek

BK Gryf Gryfino

9,5,0,0,0

14

XIV

8

Robak Robert

SzBK Szczecinek

7,6,6,5,5

29

XI

9

Szyszko   Czesław

SzBK Szczecinek

10,10,8,6,6

40

II

10

Kacperek Paweł

SzBK Szczecinek

6,6,6,5,4

27

XII

11

Sztuczka Włodzimierz

BK Gryf Gryfino

10,6,5,0,0

21

XIII

12

Lankauf   Zbigniew

SzBK Szczecinek

9,9,8,8,8

42

I

13

Dębski wiktor

SzBK Szczecinek

10,7,7,5,0

29

X

14

Węgierek Lech

SzBK Szczecinek

9,7,7,6,4

33

VIII

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KRÓL OKRĘGU

 

 

NR

ST.

 

NAZWISKO I IMIĘ

 

 

BRACTWO STRZELECKE

 

UZYSKANE PUNKTY

1

Szyszko   Czesław

SzBK Szczecinek

KRÓL   OKREGU

2

Nowak Franciszek

BK Gryf Gryfino

 

3

Kamraczowski Kazimierz

BK Gryf Gryfino

 

4

Chać Janusz

BK Gryf Gryfino

 

5

Szwejczuk Grzegorz

BK Gryf Gryfino

 

6

Sztuczka Włodzimierz

BK Gryf Gryfino

 

7

Boratyński Jerzy

BK Gryf Gryfino

 

8

Fedan Stefan

BK Gryf Gryfino

 

9

Kacperek Paweł

SzBK Szczecinek

 

10

Łopata Edward

KBS Wolin

 

11

Więckowski Andrzej

KBS Wolin

 

12

Fociński Ryszard

SzBK Szczecinek

 

13

Węgierek Lech

SzBK Szczecinek

 

14

Ciereniewicz Jarosław

SzBK Szczecinek

 

15

Robak Robert

SzBK Szczecinek

 

16

Mikosza Sławomir

SzBK Szczecinek

 

17

Dębski Wiktor

SzBK Szczecinek

 

18

Lankauf   Zbigniew

SzBK Szczecinek

II RYCERZ

OKRĘGU

 

 

 

Sędzia zawodów: Kazimierz CHOJNACKI  s.kl. I