Wyniki zawodów młodzieży

Wojewódzkie zawody strzeleckie

o Srebrne Muszkiety

16.05.2017

 

W dniu 16.05.2017r na strzelnicy miejskiej w Szczecinku odbyły się wojewódzkie zawody strzeleckie o „Srebrne muszkiety” pod patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty.

Organizatorem zawodów podobnie jak w latach ubiegłych było Szczecineckie Bractwo Kurkowe przy wsparciu Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty, Starostwa Powiatowego w Szczecinku oraz Burmistrza Miasta Szczecinek.

Ogółem udział w zawodach wzięło 125 osób, w których wystąpiło 9 drużyn dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych, 16 drużyn chłopców szkół ponadgimnazjalnych, 8 drużyn dziewcząt szkół gimnazjalnych i 9 drużyn chłopców szkół gimnazjalnych. W rywalizacji strzeleckiej wzięli udział uczniowie z Koszalina, Polanowa, Kalisza Pomorskiego, Złocieńca, Białego Boru, Świdwina, Gościna, Czaplinka, Trzcińca, Tuczna, Bornego Sulinowa, Bobolic, Gwdy Wielkiej, Mielenka Drawskiego i Szczecinka. W poszczególnych kategoriach najlepszym okiem wykazali się uczniowie następujących szkół:

Kategoria drużynowa dziewcząt gimnazjum

1. Gimnazjum w Bobolicach

2. Prywatne Gimnazjum w Szczecinku

3. Gimnazjum nr 1 w Szczecinku

Kategoria drużynowa dziewcząt szkół ponadodstawowych

1. KEN Szczecinek

2. ZSP Złocieniec

3. I LO Szczecinek

Kategoria drużynowa chłopców gimnazjum

1. Prywatne Gimnazjum w Szczecinku

2. Gimnazjum nr 1 w Szczecinku

3. Gimnazjum Salezjańskie Trzciniec

Kategoria drużynowa chłopców szkół ponadpodstawowych

1. ZST Szczecinek

2. KEN SZczecinek

3. ZS Biały Bór

Kategoria indywidualna dziewcząt gimnazjum

1. Iza Tadzik

2. Klaudia Kosińska

3. Klaudia Bal

Kategoria indywidualna dziewcząt szkół ponadpodstawowych

1. Joanna Chodakowska

2. Zuzanna Kretkiewicz

3. Agata Cywińska

Kategoria indywidualna chłopców gimnazjum

1. Leon Kin

2. Michał Michalski

3. Stanisław Kin

Kategoria indywidualna chłopców szkół ponadpodstawowych

1. Oskar Drewnowski

2. Mateusz Cherbetko

3. Adam Maskalaniec


Szczecinecki Turniej Strzelecki

w konkurencji karabin pneumatyczny

z okazji 70 Rocznicy Przełamania Wału Pomorskiego

Na Ziemi Szczecineckiej

21.03.2015r.

 

     Młodzież

 

Zespołowo chłopcy                                                     Zespołowo dziewczęta

                                        

1. Zespół Szkół nr 1 im. KEN- Sz-k  – 252 pkt.       1. I LO -  Sz-k – 230 pkt.

Melonik Kamil                                                           Kałużna Magdalena

Bieguński Sebastian                                                  Dąbrowska Kinga

Drewnowski Oskar                                                   Budzyńska Maria

 

2.  Gim. Publiczne- Bobolice  – 249 pkt.                 2. Gim. Nr 1 - Sz-k – 222 pkt.

Kurta Kacper                                                            Dybowska Michalina

Banaszek Tobiasz                                                     Kucińska Nikola

Hnat Konstanty                                                        Leśniewska Julia

 

3. Zespół Szkół im. A.L- Biały Bór – 241 pkt.         3. Gim. Publiczne – Silnowo-  194  pkt.

Abolik Andrzej                                                          Szadkowska Sandra

Lazer Mateusz                                                           Cywińska Agata

Świercz Michał                                                          Kawecka Olga

 

 Indywidualnie chłopcy                                            Indywidualnie dziewczęta

                                  

1. Melonik Kamil  –ZS nr 1 Sz-k – 94 pkt.                1. Dybowska Michalina – Gim nr 1 – Sz-k - 84 pkt.

2. Fic Dawid -  ZS nr 5 Sz-k  - 89 pkt.                   2. Cywińska Agata – Gim.- Silnowo –  80 pkt.

3. Komperda Paweł -  PLO Sz-k – 88 pkt.                    3. Dąbrowska Kinga – I LO - Sz-k – 78 pkt.

 

Seniorzy

    Zespołowo Seniorzy

 

1. „Zespół Bracia” – 249 pkt.       Dębski Wiktor, Komperda Zdzisław, Iwanek Marek

2. „Trójgrot” – 234 pkt.                Figlarz Dariusz, Siergiej Krzysztof, Dawidowicz Rafał

3. „KLB Szczecinek – 201 pkt.    Kurta Zdzisław, Lewandowski Stanisław, Bieńkowski Artur 

 

  Indywidualnie mężczyźni                                             Indywidualnie kobiety

                                  

1. Kurta Zdzisław – 89 pkt.                                     1. Gasiul Monika – 43 pkt.

2. Dębski Wiktor – 89 pkt.                                      2. Chmara Joanna – 35 pkt.

3. Komperda Zdzisław – 87 pkt.                             3. Matemisz Karolina – 30 pkt.

 

W turnieju startowało łącznie 124 zawodników i zawodniczek;

34 dziewcząt ( w tym 7 trzyosobowych drużyn ze Szczecinka i Silnowa)

66 chłopców ( w tym 11 trzyosobowych drużyn ze Szczecinka, Białego Boru, Bobolic, Silnowa)

24 seniorów i seniorek ( w tym 6 trzyosobowych mieszanych drużyn )

 

WYNIKI ZAWODÓW

 POJEDYNEK STRZELECKI MŁODZIEŻY

Z OKAZJI NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

14.11. 2014r. 

 KATEGORIA  CHŁOPCÓW:

I miejsce –  Prywatne LO – Szczecinek  -       Czeszczewik Karol

                                                                  Brusiło Jakub

                                                                  Komperda Paweł

II miejsce – Zespół Szkół nr 1 im. KEN– Szczecinek – Melonik Kamil

                                                                           Siódmiak Igor

                                                                          Siubdzia Paweł

III miejsce –I LO im. Ks. Elżbiety  - Szczecinek –  Bieńkowski Norbert

                                                                         Dywizjusz Kacper

                                                                            Kęsicki Kamil

 

KATEGORIA DZIEWCZĄT:

I miejsce – Gimnazjum nr 1 im. Zjed. Europy – Szczecinek- Kucińska Nikola

                                                                                      Dybowska Michalina

II miejsce – I LO  im. Ks. Elżbiety– Szczecinek – Kałużna Magdalena

                                                                        Budzyńska Maria

                                                                       Ufnowska Karolina

III miejsce – Prywatne Gimnazjum przy PLO – Szczecinek – Bogdanowicz Oliwia

                                                                                          Słowińska Anna

 

 W zawodach starowało 7 drużyn dziewcząt i 9 drużyn chłopców

Łącznie 47 osób ze Szczecinka i Silnowa

 

VIII Powiatowe zawody sportowo-obronne młodzieży

17.10.2014

 

 

KATEGORIA  CHL0OPCÓW:

I miejsce – Zespół Szkół nr 3 – Szczecinek- Błażejewicz Wojciech

                                                                       Marchwant Dawid

                                                                       Matemisz Mikołaj

 

II miejsce – I LO im. Ks. Elżbiety – Szczecinek – Dywizjusz Kacper

                                                                                 Kęsicki Kamil

                                                                                Bieńkowski Norbert

 

III miejsce – Gimnazjum nr 3 - Szczecinek – Włodarczyk Franciszek

                                                                         Diakun Jakub

                                                                         Giłka Cezary

 

KATEGORIA DZIEWCZĄT:

 

I miejsce – I LO im. Ks. Elżbiety – Szczecinek- Kałużna Magdalena

                                                                              Lecko Martyna

                                                                              Szczepaniak Ewelina

 

II miejsce – Zespół Szkół nr 1 im. KEN – Szczecinek – Stołpiak Anna

                                                                                          Dawlewicz Dominika

                                                                                          Dworzańska Barbara

 

III miejsce – Gimnazjum nr 1 – Szczecinek – Kucińska Nikola

                                                                          Szycz Katarzyna

                                                                          Dybowska Michalina

 

 

IX POWIATOWE

ZAWODY STRZELECKIE MŁODZIEŻY

17.09.2014r.

 

WYNIKI ZBIORCZE

 

 

Zespołowo chłopcy                                                                      Zespołowo dziewczęta

 

1. Zespół Szkół nr 1im.KEN  Szczecinek – 249 pkt.                      1. Gim. przy PLO Szczecinek – 238 pkt.                           

2. I LO im. Ks. Elżbiety Szczecinek– 243 pkt.                   2. Zespół Szkół nr 1im. KEN Szczecinek– 226 pkt.                

3. Zespół Szkół nr 5 Szczecinek– 232 pkt.                       3. I LO im. Ks. Elżbiety  Szczecinek – 218 pkt.

                                                               

                               Indywidualnie chłopcy                                           

1. Melonik Kamil – ZS nr 1 Sz-k – 95 pkt.         

2. Komperda Paweł PLO  Sz-k – 89 pkt.           

3. Fic Dawid – ZS nr 5 Sz–k – 86 pkt.

 

  Indywidualnie dziewczęta

 1. Bindas Magdalena - PLO Sz-k – 88 pkt.

 2. Maciejska Alicja – I LO    Sz-k  – 82 pkt.

 3. Dawlewicz Dominika – ZS nr 1 Sz-k  – 81 pkt.

 

 

Wyniki Wojewódzkich Zawodów Strzeleckich O „Srebrne Muszkiety”

rozegranych w dniu 14 maja 2014r. na Miejskiej Strzelnicy Sportowej

w Szczecinku

DZIEWCZĘTA

KAT. DRUŻYNOWA (SZKOŁY GIMNAZJALNE)

  1. Gimnazjum Publiczne – Bobolice – 220 pkt  - Kanas Ilona, Tyborczyk Anna, Gerda  Samoił - Kowalska
  2. Gimnazjum przy PLO – Szczecinek – 213 pkt –      Lewcka Hanna, Szałwińska Weronika, Dworzańska Barbara
  3. Gimnazjum nr 3 im. A. Giedrysa – Szczecinek –      94 pkt – Bojko Natalia, Dobosz Dominika, Kosicka Angelika.

KAT. INDYWIDUALNA (SZKOŁY GIMNAZJALNE)

  1. Lewicka Hanna – Gimnazjum przy PLO –      Szczecinek – 101 pkt.
  2. Tyborczyk Anna – Gimnazjum Publiczne –      Bobolice – 88 pkt
  3. Samoił Kowalska - Gimnazjum Publiczne –      Bobolice – 68 pkt

KAT. DRUŻYNOWA (SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE)

  1. I LO Im. Ks. Elżbiety – Szczecinek – 338 pkt –      Kałużna Magdalena, Lecko Martyna, Szczepaniak Ewelina
  2. Zespół Szkół – Biały Bór – 251 pkt – Myszko      Katarzyna, Rek Maria, Góźdź Karina
  3. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych – Tychowo –      Kozieł Karolina, Zachejczuk Klaudia, Pazniewska Magdalena

 

KAT. INDYWIDUALNA (SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE)

  1. Nasindrowicz Anna – Zespół Szkół nr 1 –      Szczecinek – 122 pkt.
  2. Lecko Martyna – I LO im. Ks. Elżbiety –      Szczecinek 120 pkt.
  3. Kałużna Magdalena - I LO im. Ks. Elżbiety –      Szczecinek 116 pkt.

 

CHŁOPCY

KAT. DRUŻYNOWA (SZKOŁY GIMNAZJALNE)

  1. Gimnazjum Przy PLO– Szczecinek – 345 pkt  - Komperda Paweł, Maskalaniec Adam, Kowalewski Łukasz.                                                                                                                                          
  2. Gimnazjum nr 1 im. Zjed. Europy – Szczecinek –      249 pkt  – Drewnowski Oskar, Fic Dawid, Cherbetko Mateusz.
  3. Gimnazjum Publicze – Silnowo – 200 pkt –      Dojlida Ryszard, Dojlida Wiktor, Supron Denis

 

KAT. INDYWIDUALNA (SZKOŁY GIMNAZJALNE)

  1. Komperda Paweł – Gimnazjum przy PLO –      Szczecinek – 136 pkt.

2 .   Kowalewski Łukasz  – Gimnazjum przy PLO – Szczecinek – 121 pkt

3.   Cherbetko Mateusz - Gimnazjum nr 1  – Szczecinek – 103 pkt

 

KAT. DRUŻYNOWA (SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE)

  1. I LO Im. Ks. Elżbiety – Szczecinek – 351 pkt –      Dywizjusz Kacper, Bieńkowski Norbert, Kęsicki Kamil.

2 .  Zespół Szkół  nr 1 im. KEN– Szczecinek – 286 pkt – Gontarek Jan, Kłos Kacper, Melonik  Kamil.

3.   Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych – Tychowo – 281 pkt. – Szmid Jakub, Broda Michał, Rudzki Michał.

 

KAT. INDYWIDUALNA (SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE)

  1. Melonik Kamil – Zespół Szkół nr 1 – Szczecinek      – 136 pkt.
  2. Bieńkowski Norbert – I LO im. Ks. Elżbiety –      Szczecinek 128 pkt.
  3. Kęsicki Kamil - I LO im. Ks. Elżbiety –      Szczecinek  122 pkt.

 

Ogółem  w zawodach brało udział 90 uczniów – 16 drużyn chłopców i 12 drużyn dziewcząt ze  Złocieńca, Białego Boru, Tychowa, Świdwina, Bobolic, Wierzchowa, Silnowa, Mielenka i ze Szczecinka

 

SZCZECINECKI TURNIEJ STRZELECKI

W KONKURENCJI KARABIN PNEUMATYCZNY

Z OKAZJI 69 ROCZNICY

PRZEŁAMANIA WAŁU POMORSKIEGO

NA ZIEMI SZCZECINECKIEJ 

22.03.2014r.

      Zespołowo chłopcy                                              Zespołowo dziewczęta

 

1. Gim. Przy PLO Sz-k  228 pkt                                                     1. Gim. Przy PLO -  Sz-k  217 pkt.

               Komperda Paweł                                                                            Bogdanowicz Oliwia

                  Brusiło Jakub                                                                            Dybowska Michalina

            Kowalewski Łukasz                                                                          Kuźniecow Paula

 

       2.  Gim. Nr 1 Sz-k €“ 227 pkt.                                                         2. Prywatne LO - Sz-k  213 pkt.

                    Fic Dawid                                                                                   Bindas Paulina

               Drewnowski Oskar                                                                       Bindas Magdalena

               Cherbetko Mateusz                                                                      Dworzańska Barbara

 

             3. I LO Sz-k €“ 225 pkt.                                                               3. I LO €“ Sz-k -  190  pkt.

                  Stanke Krystian                                                                        Kałużna Magdalena

                  Poteralski Rafał                                                                         Dąbrowska Kinga

                    Kęsicki Kamil                                                                             Lecko Martyna

 

         Indywidualnie chłopcy                                                             Indywidualnie dziewczęta

    1. Bieńkowski Norbert  €“I LO Sz-k €“ 85 pkt.                        1. Kałużna Magdalena €“ I LO €“ Sz-k - 80 pkt.

    2. Dywizjusz Kacper -  I LO Sz-k  - 84 pkt.                2. Dybowska Michalina €“ Gim.- PLO Sz-k 77pkt. 

    3. Dakowski Karol -  ZS nr 3 Sz-k €“ 84 pkt.                       3. Dworzańska Barbara €“ PLO - Sz-k  77 pkt.

 

Seniorzy

   Zespołowo Seniorzy

1. „NKD Biały Bór”  242 pkt.           Nowacki Zbigniew,Kurta Zdzisław, Dojlida Roman

2. „Snajperzy” 239 pkt.                      Kęsicki Adam, Łuczejko Sławomir, Bieńkowski Krzysztof

3. SzBK Szczecinek   232 pkt.            Pająk Zbigniew, Grondys Grzegorz, Lipiński Piotr

 

     Indywidualnie mężczyźni                                                             Indywidualnie kobiety

     1. Grondys Grzegorz  86 pkt.                                                         1. Celej Barbara €“ 69 pkt.

     2. Tobolski Bogdan    85 pkt.                                                      2. Wójcicka Bożena  64 pkt.

     3. Nowacki Zbigniew  84 pkt.                                                    3. Pietkiewicz Jolanta €“ 60 pkt.

 

W turnieju startowało łącznie 125 zawodników i zawodniczek;

37 dziewcząt ( w tym 6 trzyosobowych drużyn ze Szczecinka,Białego Boru)

55 chłopców ( w tym 11 trzyosobowych drużyn ze Szczecinka, Białego Boru, Bobolic, Silnowa)

33 seniorów i seniorek ( w tym 9 trzyosobowych mieszanych drużyn )

 

 

WYNIKI ZAWODÓW 

 BOŻONARODZENIOWYCH MŁODZIEŻY

KARABIN PNEUMATYCZNY KPN-10

21.12. 2013r. 

Kat. Dziewcząt:

I.   Lecko Martyna €“ 87p.

II. Kałużna Magdalena €“ 86p.

III. Kaźmierczak Konstancja €“ 77p.


Kat. Chłopców

I.  €“ Melonik Kamil “ 94p

II. €“ Komperda Paweł €“ 91p

III.€“ Kęsicki Kamil  81p


WYNIKI ZAWODÓW

 POJEDYNEK STRZELECKI MŁODZIEŻY

Z OKAZJI NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

12.11. 2013r. 

KATEGORIA  CHŁOPCÓW:

I miejsce –  Prywatne LO – Szczecinek- Czeszczewik Karol, Brusiło Jakub, Komperda Paweł

II miejsce – Zespół Szkół nr 3 – Szczecinek – Błażejewicz Wojciech, Marchwam  Dawid, Dakowski Karol

III miejsce – Liceum Ogólnokształcące  - Bobolice –  Mikołajczyk Damian, Szydłowski Łukasz, Nowacki Łukasz

KATEGORIA DZIEWCZĄT:

I miejsce – I  Liceum Ogólnokształcące – Szczecinek- Szczepaniak Ewelina, Kaźmierczyk Konstancja, Lecko Martyna

II miejsce – Prywatne LO – Szczecinek – Bindas Magdalena, Dworzańska Barbara, Stukać Melania

III miejsce – Prywatne Gimnazjum przy PLO – Szczecinek – Bogdanowicz Oliwia, Kuźniecow Paula, Szałwińska Weronika

 

 W zawodach starowało 9 drużyn dziewcząt i 10 drużyn chłopców. Łącznie 57 osób ze Szczecinka, Bobolic i Silnowa

 

VII Powiatowe zawody sportowo-obronne młodzieży

16.10.2013

Organizatorzy zawodów

Szczecineckie Bractwo Kurkowe w Szczecinku

Starostwo Powiatowe w Szczecinku

Zespół Szkół nr 1 im. KEN w Szczecinku

Aqua Tur w Szczecinku

Urząd Miasta Szczecinek

 

Kategoria  drużynowa dziewcząt

1. Zespół Szkół nr 6 w Szczecinku  - Lemańczyk Patycja, Bohdan Monika, Domke Agnieszka

2. Zespół Szkół nr 2 w Szczecinku - Dolat Adrianna, Dolat Aleksandra, Ilukowicz Magdalena

3. Prywatne LO W Szczecinku - Bogdanowicz Oliwia, Kuźniecow Paula, Szałwińska Weronika

 

 Kategoria drużynowa chłopców

1. Zespół Szkół nr 6 w Szczecinku  - Jasiński Radosław, Lewicki Adam, Rogoziński Patryk

2. Zespół Szkół nr 1 w Szczecinku ( KEN) - Bieniek Michał, Kłos Kacper, Melonik Kamil

3. Gimnazjum nr 3 w Szczecinku - Wronkowski Eryk, Szewczyk Jerzy, Butkiewicz Kacper

 

VIII Powiatowe zawody strzeleckie młodzieży  

24.06.2013

 

 Kategoria  drużynowa dziewcząt

1. Społeczne Liceum Ogólnokształcące - Śledź Elżbieta, Pogorzelska Alicja, Śledź Anna

2. Zespół Szkół nr 6 w Szczecinku - Domke Agnieszka, Szałwińska Weronika, Piotrowska Małgorzata

3. Zespół Szkół nr 1 w Szczecinku ( KEN) - Stalka Paulina, Warsińska Justyna, Sznejkowska Patrycja

 

 

Kategoria drużynowa chłopców

1. Zespół Szkół nr 6 w Szczecinku - Rogoziński Patryk, Jasiński Radosław, Lewicki Adam

2. Gimnazjum w Silnowie - Dojlida Ryszard, Dojlida Wiktor, Suprun Denis

3. Zespół Szkół nr 1 w Szczecinku - Melonik Kamil, Kosierkiewicz Marek, Kanecki Sebastian 

 

Kategoria indywidualna dziewcząt

1. Pogorzelska Alicja - Społeczne Liceum Ogólnokształcące

2. Golon Amelia - Gimnazjum nr 3 w Szczecinku

3. Kuźniecow Paula - PLO Gimnazjum

 

Kategoria indywidualna chłopców

1. Kruk Kacper - Gimnazjum nr 3 w Szczecinku

2. Melonik Kamil - Zespół Szkół nr 1 ( KEN) w Szczecinku

3. Dojlida Wiktor - Gimnazjum w Silnowie

 

 

 

XLVI Wojewódzkie zawody młodzieży szkół ponadpodstawowych
o Srebrne Muszkiety  18.05.2013

kategoria dziewcząt - gimnazjum

1. Prywatne LO w Szczecinku  2. Gimnazjum nr 3 w Szczecinku  3. Gimnazjum nr 1 w Szczecinku

   Magdalena Bindas(I ind)                     Amelia Golon                                  Dagmara Lityńska
   Barbara Dworzańska(II ind)             Ewa Wilchowska                                  Nikola Kucinska
       Melania Stakuć (III ind)                 Barbara Sobczyk                              Kamila Maciejewska

 

 

kategoria chłopców - gimnazjum

1. Prywatne gimnazjum w Szczecinku              2. Gimnazjum nr 1 w Szczecinku

              Jan Gontarek                                                       Krzysztof Poliksza (III ind)
           Paweł Komperda (I ind)                                        Waldemar Mrozik
         Norbert Bieńkowski ( II ind)                                   Wojciech Żuromski

                                            3. Gimnazjum Silnowo

                                                  Ryszard Dojlida
                                                  Wiktor Dojlida
                                                   Szymon Denis

 

kategoria dziewcząt - szkół ponadpodstawowych

1. Zespół Szkół nr 1 w Szczecinku ( KEN)      2. Zespół Szkół nr 6 w Szczecinku

                Lusi Hovsepyan                                           Patrycja Lemańczyk
                 Paulina Bojko (I ind)                                       Sara Tarnowska
            Angela Jabłonowska( II ind)                               Żaneta Maciejasz (III ind)

                                            3. I LO w Szczecinku (ks. Elżbiety)

                                                       Karolina Kurek
                                                   Magdalena Kałużna
                                                      Alicja Maciejska

kategoria chłopców - szkół ponadpodstawowych

  1. I LO w Szczecinku (ks. Elżbiety)            2. Liceum Profilowane w Bobolicach

           Damian Gołębiowski                                        Łukasz Nowacki
            Wiktor Wehlitz (III ind)                                Łukasz Szydłowski ( II ind)
             Kamil Kęsicki (I ind)                                     Damian Mikołajczyk

                               3. Zespół Szkół nr 6 w Szczecinku

                                              Patryk Rogoziński
                                              Mateusz Ziemnicki
                                                Kamil Zieliński

 

 

 

Szczecinecki Turniej Strzelecki w Konkurencji Karabinek Pneumatyczny został zorganizowany  przez Szczecineckie Bractwo Kurkowe dla uczczenia 68-tej Rocznicy Przełamania Wału Pomorskiego na Ziemi Szczecineckiej.

09.03.2013

 

               Zespołowo chłopcy                                                              Zespołowo dziewczęta

 

1. Zespół Szkół nr 1 im. KEN Sz-k – 245 pkt.                   1. I LO im. Ks. Elżbiety Sz-k – 220 pkt.

              Kosierkiewicz Marek                                                               Kałużna Magdalena

             Kamiński Krzysztof                                                                   Garbarz Renata

                Melonik Kamil                                                                         Kurek Karolina

2. I LO im. Ks. Elżbiety Sz-k – 230 pkt.                            2. Zespół Szkół nr 6 Sz-k – 191 pkt.

               Kęsicki Kamil                                                                        Domke Agnieszka

              Gołębiowski Damian                                                               Hryciów Klaudia

               Wehlitz Wiktor                                                                      Tarnowska Sara

 

3. Prywatne LO Sz-k – 226 pkt.                                        3. Zespół Szkół Biały Bór 190 – pkt.

             Komperda Paweł                                                                      Mrazek Anna

              Gontarek Jan                                                                           Gralak Ewa

           Szpernalowski Marcin                                                                 Góźdź Karina

 

          Indywidualnie chłopcy                                                 Indywidualnie dziewczęta


1. Melonik Kamil –ZS nr 1 Sz-k – 88 pkt.                         1. Maciejska Alicja – I LO – Sz-k - 89 pkt.

2. Gołębiowski Damian I LO Sz-k - 86 pkt.                       2. Stolarska Sara – ZS nr 1 Sz-k – pkt.

3. Kuciński Patryk ZS nr 2 Sz-k – 84 pkt.                     3. Hawryluk Agnieszka – ZS nr 1 Sz-k – 79 pkt.